LG анонсувала вихід нових смартфонів лінійки X Series

Автор: Категорія: Новини

Лінійка LG X Series доповниться моделями X power, X mach, X style та X max із винятковими функціями.

Компанія LG Electronics (LG) анонсувала вихід чотирьох нових смартфонів X Series, що об’єднали кращі функції і параметри флагманів ‒ моделей телефонів LG G Series та LG V Series. Смартфони X power, X mach, X style і X max, разом із моделями X cam та X screen, стануть кращими пропозиціями на ринку мобільних пристроїв середнього цінового сегмента.

Кожний новий пристрій лінійки X Series оснащений унікальним функціоналом, що відповідає потребам різних категорій споживачів. Найчастіше при виборі смартфона клієнти звертають увагу на наступні параметри: збільшена ємність батареї, швидкий і потужний процесор, витончений дизайн і великий розмір дисплея.

Смартфон X power розрахований на користувачів, які в першу чергу віддають перевагу пристроям зі збільшеною ємністю акумулятора. Смартфон оснащений 4,100 мАг батареєю і 7,9 мм тонким корпусом. Технологія швидкої зарядки (PE +), яка представлена в смартфоні, дозволяє заряджати X power в два рази швидше звичайного телефону, що збільшує термін роботи пристрою.

X mach підтримує швидкість передачі даних LTE Cat. 9 3CA, а потужність процесора, що забезпечує максимальну продуктивність і швидкість роботи пристрою, складає 1,8 ГГц. Смартфон оснащений дисплеєм QHD IPS Quantum, який дозволяє відображати яскраві і чіткі зображення та має вигнуту конструкцію для кращого зчеплення телефона з рукою. Користувачі також оцінять можливість знімати якісні фотографії в умовах поганої освітленості, що стало можливим завдяки наявності камери із розміром пікселів 1,55 μм.

Смартфони X style відрізняються елегантним дизайном з вигнутими лініями і надтонким корпусом. Моделі X max оснащені великим дисплеєм для комфортного перегляду мультимедійного контенту.

«Кожний пристрій X Series відповідає запитам конкретної категорії користувачів і говорить про цінності і стиль життя свого власника, ‒ зазначає Джуно Чо, президент компанії LG Electronics і Mobile Communications Company. ‒ Розширена лінійка смартфонів X Series відображає головну мету компанії ‒ надати користувачам високоякісні пристрої з преміальними функціями і за прийнятною ціною».

Перегляньте перше демонстраційне відео про смартфон X power лінійки X Series https://youtu.be/eIRZktJVewM

Про ціни на пристрої та про точну дату виходу нових смартфонів на ринок буде оголошено додатково.