LG задає нові стандарти на ринку Digital Signage

Автор: Категорія: IT продукти

Компанія LG Electronics (LG) представила новий ULTRA STRETCH дисплей 86BH5C із унікальним співвідношенням сторін 58:9.Модель є частиною продуктового портфеля професійних дисплеїв LG B2B для Digital Signage. Незвичний дизайн панелі робить її чудовим рішенням для цілого ряду галузей, таких як роздрібна торгівля, транспорт, фінансовий сектор, а також музеї, торговельні та бізнес-центри.

 Крім унікально співвідношення сторін, нова цифрова панель LG має вражаючий розмір: більше 2 метрів у довжину і всього 35 сантиметрів завширшки. Такі характеристики дозволяють створювати ефектні інсталяції, що запам’ятовуються, як у горизонтальній, так і у вертикальній орієнтації. У панелі LG 86BH5C застосовується IPS матриця з роздільною здатністю ULTRA HD (3840 на 600 пікселів), яка дозволяє отримати чітку та насичену картинку, а технологія «Picture-by-Picture» компанії LG дозволяє розділити екран панелі на чотири окремі секції від чотирьох незалежних джерел, у ландшафтних або портретних композиціях. А підтримка стандарту SNMP дозволяє інтегрувати дисплей в існуючі системи мережевого керування. А використання захисного покриття друкованих плат підвищує надійність дисплея, здатного функціонувати в умовах пилу, в тому числі металевого, і вологості. Дані особливості найбільш ефективно можуть бути використані в інформаційно-навігаційних системах аеропортів, вокзалів та інших транспортних вузлів, а також у спортивних та інших великих інфраструктурних об’єктах.

Гнучкість при побудові візуальних конструкцій за допомогою дисплеїв LG 86BH5C буде затребувана на ринку роздрібної торгівлі, торговельних і бізнес-центрів. Вбудована функціональність «Tile Mode» дозволяє створювати різні формати конфігурацій із декількох панелей — від 1×2 (панорама) до 4х4 (відеостіна) в ландшафтній або портретній композиції. З урахуванням тонкої рамки дисплея сумарний стик між зображеннями становить менше 12 міліметрів. А послідовне з’єднання декількох панелей по LAN дозволяє здійснювати контроль і керування пристроями, розподіляти контент і оновлювати вбудоване програмне забезпечення за допомогою одного кабелю.

Для підготовки контенту особливого формату компанія LG пропонує використовувати програмне забезпечення LG SuperSign, яке надає користувачам гнучкість і контроль над контентом. Це програмне забезпечення дозволяє легко та просто створювати ефектний контент, що запам’ятовується, без необхідності використання додаткових редакторів і віддалено завантажувати його на дисплей LG 86BH5C. Ці можливості допомагають адаптувати панель під різні вимоги замовника і максимізувати ефективність контенту.

Панель LG 86BH5C має вбудовану платформу System-on-Chip (SoC, медіаконтролер з пам’яттю), яка дозволяє відмовитися від використання зовнішніх медіаплеєрів. У короткостроковій перспективі дана можливість сприяє зменшенню вартості всього рішення на початковому етапі, а в довгостроковій — зменшує сукупну вартість дисплею за рахунок меншого електроспоживання. Крім того, підтримувана дисплеєм LG 86BH5C операційна система webOS дозволяє створювати індивідуальні, персоналізовані web-додатки з використанням популярних web-технологій (HTML5, CSS3, JavaScript, Node.js) під кожного замовника.

Можливість пожвавлення інтер’єру за рахунок інтеграції даних дисплеїв у наявний дизайн приміщення, використання LG 86BH5C як для побудови цифрових колон, що стоять окремо (як одиночних, так і чотиристоронніх), так і для дизайну існуючих колон у будівлях. Усі ці унікальні властивості професійної панелі LG 86BH5C відкривають безмежні можливості зі створення функціональних рішень Digital Signage, що запам’ятовуються.