Топ-5 десертів в мікрохвильовій печі

Автор: Категорія: Новини

Безе. Візьми яйце, відокрем білок від жовтка. Ретельно змішай (не збовтуючи) білок з цукровою пудрою, щоб вийшла біла густа маса. За допомогою чайної ложки або кулінарного шприца виклади невеликі безешки у форму для запікання. Випікай у мікрохвильовій печі 1 хвилину при потужності 750 Вт.


Десерт «Плавучий острів». Візьми яйце, відокрем білок від жовтка. Збий білки до білої повітряної маси. Додай цукор і збий ще раз. Додай натертий шоколад, акуратно перемішай і помісти в посуд для випікання. Готуй 30 секунд при максимальній потужності мікрохвильової печі.


Запечені яблука. Відокрем від шкірки верхню третину яблука, видали серцевину з насінням, загорни в пластиковий мішечок і на дві з половиною хвилини поклади в мікрохвильову піч. Остуди, полий охолодженим ванільним йогуртом, посип корицею та родзинками.

Торт у чашці. У велику чашку помісти муку, цукор, додай яйце та все добре перемішай. Додай молоко, розтоплене вершкове масло та рослинну олію. Гарненько збий до однорідної маси. Випікай в мікрохвильовій печі 2-3 хвилин на максимальній потужності.

Банановий кекс. Банани розімни вилкою, додай збиті яйця, цукор і змішай у великій посудині. Розтопи масло. Змішай бананову суміш, додай масло, муку та молоко. Виміси тісто. Випікай у змащеній маслом формі при середній потужності 15-17 хвилин.