ТОП-5 овочевих блюд в мікрохвильовий печі

Автор: Категорія: Новини

  1. Цвітна капуста. Помий і розділи на суцвіття качан капусти. Наріж тонко цибулю та натри сир. Залий цвітну капусту водою. Посоли та поперчи за смаком. Накрий кришкою та відправ до мікрохвильової печі на 7-10 хвилин при середній потужності. 
  2. Овочі гриль. Наріж кубиками кабачки, розріж помідори на 2-3 частини, перець – на 4 частини, цвітну капусту розділи на суцвіття, а часник подрібни як завгодно. Виклади овочі одним шаром, збризни олією. Посоли, поперчи за смаком. Постав в мікрохвильову піч під гриль. Запікай приблизно 20 хвилин, періодично перевіряючи їх готовність.
  3. Помідори, запечені з яйцем. Зріж верхню частину помідорів з плодоніжкою та видали серцевину. Помісти їх в глибоку тарілку і в кожен помідор вилий по яйцю так, щоб жовток був цілим. Посоли та збризни олією. Запікай в мікрохвильовій печі приблизно 3-4 хвилини при потужності вище середньої, поки білок не згорнеться.
  4. Картопля під сиром. Поріж картоплю брусками. Розклади в глибоку посудину шарами, а зверху притруси товстим шаром сиру. Посоли та поперчи за смаком. Запікай 14 хвилин при максимальній потужності.
  5. Картопля фрі. Поріж картоплю довгою соломкою або візьми напівфабрикат. Розклади картоплю на тарілці в один ряд, щоб вона добре просмажилася. Посоли, збризни олією та посип спеціями. Запікай приблизно 7 хвилин при 100% потужності.