5 років поспіль LG OLED TV – абсолютний переможець EISA Awards

Автор: Категорія: Новини

Уже п’ятий рік поспіль OLED-телевізор компанії LG Electronics отримує нагороду Європейської асоціації журналів з аудіо- та відеотехніки (EISA) як найкращий телевізор класу High-End у Європі.

1123

Група експертів з 20 європейських країн щорічно вручає лауреатам престижну премію EISA Awards, оцінюючи інноваційність продуктів, їхні технічні характеристики та дизайн.

 Цього року беззаперечним переможцем у номінації «Найкращий High-End телевізор у Європі» став LG SIGNATURE OLED TV (модель 65G6V), визнаний журі надсучасним та першокласним пристроєм у своїй категорії. Експерти високо оцінили виняткові характеристики преміального телевізора LG SIGNATURE OLED TV: передачу по-справжньому чорного кольору та максимально реалістичного зображення, підтримку одразу двох стандартів розширеного динамічного діапазону – HDR 10 та Dolby Vision™.

У категорії «Найкращий Smart TV у Європі» спеціалісти відзначили телевізор LG SUPER UHD UH770V, що отримав нагороду за вражаючу якість зображення та інтуїтивний інтерфейс користувача webOS 3.0. Премію «Найкращий мобільний пристрій у Європі» вручили смартфону LG G5 компанії LG Electronics Mobile Communications, відзначивши його дизайн модульного типу та цільнометалеву конструкцію корпусу.Ключові слова: ,Поділитися із друзями