Смартфон LG X power виходить на ринок України

Автор: Категорія: Мобільний зв’язок

Новий смартфон Х-серії, що успадкував головні риси флагманських пристроїв, доповнить модельний ряд 2016 слідом за X cam, X view та X style, що вже вийшли на ринок.

LG-X-Power

В новому смартфоні LG особливу увагу приділено його батареї. Завдяки акумулятору, ємністю 4 100 мАг, LG X power порадує найактивніших користувачів тривалістю роботи до двох днів та більше від одного заряду, в залежності від інтенсивності використання. За допомогою функції швидкої зарядки смартфон заряджається майже у два рази швидше, ніж зазвичай. Це стало можливим завдяки інтеграції нової технології процесора від компанії MediaTek – Pump Express, що вдвоє скорочує час зарядки смартфона. Тепер усього за 45 хвилин можна поповнити заряд батареї до 50%. Повна підзарядка пристрою займає трохи менше двох годин.

lgxpower.0.0

LG X power має корпус завтовшки всього 7,9 мм і розрахований на користувачів, яким потрібна тривала робота пристрою, а також зручний інтерфейс меню та додатків. Основна камера (13 Мп) забезпечує високий рівень деталізації фотографій, а фронтальна камера (5 Мп) гарантує якісні селфі.

lg-x-power-battery-life-news-970-80

Смартфон підтримує режим «Автозйомка»: затвор фронтальної камери смартфона спрацьовує автоматично після розпізнавання обличчя користувача. За допомогою цього режиму робити селфі стало набагато простіше, а фотографії виходять більш природними. Також в LG X power доступна функція зйомки за жестом руки, яка вже встигла сподобатися користувачам. Колекція з восьми фільтрів з ефектом плівки перетворює будь-який знімок у справжній витвір фотомистецтва ще до моменту спускання затвора камери.

Елегантний дизайн корпуса, широкий та яскравий 5,3» HD-дисплей з технологією In-Cell Touch – все це доповнить образ активної сучасної людини.

Смартфон підтримує можливості використання кабелю USB On-The-Go, що дозволяє не лише підключатися напряму до інших пристроїв для передачі даних, але й підзаряджати їх від потужної батареї LG X power.

Технічні характеристики LG X power:

  • Дисплей: 5,3-дюймів HD (1280х720) In-cell Touch;
  • Процесор: 1,3 ГГц 4-ядерний;
  • Камера: Основна – 13 Мп / Фронтальна – 5 Мп;
  • Пам’ять: RAM: 2 ГБ; ROM: 16 ГБ;
  • Акумулятор: 4 100 мАч;
  • Операційна система: Android 6.0.1 (Marshmallow);
  • Розміри: 148,9 x 74,9 x 7,9 мм;
  • Мережа: 3G, 4G;
  • Кольори: Білий / Індиго (темно-синій) / Золотий.