Найвища яскравість при автономному живленні – LG розширює лінійку короткофокусних проекторів Minibeam

Автор: Категорія: Новини

PH450U – це короткофокусний проектор (UST), що підтримує зображення кінематографічної якості та призначений для використання як удома, так і в офісі.

1112

Основними характеристиками моделі є простота експлуатації і прийнятна ціна в порівнянні з іншими проекторами даної категорії. PH450U проектує детальні 80-дюймові зображення у форматі HD (1280 X 720) на стіну або екран на відстані всього 33 сантиметрів (13 дюймів). Дану перевагу оцінять користувачі, які використовують проектор у приміщеннях з обмеженою площею для перегляду.

Модель PH450U можна розташувати над будь-якою рівною горизонтальною поверхнею – робочим столом, підлогою – перетворивши їх у повноцінний кіноекран. Проектори оснащені батареєю, що перезаряджається, тривалість роботи якої розрахована на 2,5 години. Таким чином, малогабаритний проектор з автономним джерелом живлення стає оптимальним рішенням для перегляду відео в будь-яких умовах.

Передати контент на проектор можна за допомогою HDMI-кабелю з підтримкою стандарту MHL або через USB-накопичувач. Термін служби ламп у проекторі PH450U досягає 30,000 годин, а це означає перегляд зображень і відео з високою контрастністю (100,000:1) і насиченими кольорами протягом 10 років. Більше того, проектор підтримує яскравість 450 люменів, що в 4 рази перевищує параметри інших моделей даної категорії, представлених на ринку. На сьогоднішній день PH450U – найкращий проектор з мінімальною фокусною відстанню, що забезпечує неймовірну яскравість і підтримує автономне живлення від батареї.

PH150G успадкував компактні розміри та елегантний дизайн лінійки LG Minibeam. Габарити проектора становлять 115x115x44,5 мм, а вага – 450 г – у два рази менша, ніж для моделі PH450. Як PH150G, так і PH450U підтримують функцію LG Triple Wireless, завдяки якій можна переглядати високоякісний мультимедійний контент без прив’язки до джерела живлення, а також джерел аудіо- та відеосигналів. Проектори LG Minibeam оснащені високопродуктивною батареєю, що перезаряджається, підтримують додатки Wi-Fi Screen Share і Bluetooth, відкриваючи користувачам повну свободу використання портативних пристроїв.

Модель PH450U з’явиться в продажу на ринку Європи та Північної Америки у вересні. Модель PH150G надійде на ключові ринки Північної Америки, Європи, Азії та інших країн трохи пізніше.