Дебют преміальної лінійки LG SIGNATURE в Європі на виставці IFA 2016

Автор: Категорія: Новини

Під час проекту LG співпрацювала з європейськими митцями й архітекторами, які допомогли розкрити самобутність лінійки LG SIGNATURE у вельми креативний спосіб. Фахівці дизайнерської студії Jason Bruges (Лондон) розробили і реалізували арт-об’єкти, які послугували декораціями для демонстрації основної концепції елітних пристроїв.

20160901-IMG_4769

Jason Bruges – міжнародна студія, відома всьому світу створенням інноваційних дизайнерських рішень та новаторських інсталяцій. В рамках виставки студія втілила концептуальні образи, які демонструють естетичні властивості та характеристики продукції лінійки LG SIGNATURE. Jason Bruges розробила мультисенсорні та динамічні системи і за допомогою гри світла, руху та звукових хвиль повною мірою розкрила суть кожного продукту лінійки LG SIGNATURE.

20160901-IMG_4798

Студія Jason Bruges наповнила атмосферу галереї особливим настроєм, сформувавши у відвідувачів естетичне сприйняття бренду LG SIGNATURE, який пропонує користувачам продукцію найвищої якості. Галерея LG SIGNATURE розташована поруч із залом № 18, у саду виставкового центру Мессе Берлін (розмір майданчика – 1 375 м2), і буде відкрита для всіх відвідувачів виставки IFA до 7 вересня.

20160902-IMG_4899
Для отримання додаткової інформації про нові продукти та преміальну лінійку LG, будь ласка, відвідайте сайт www.LGSIGNATURE.com