LG DUALCOOL – більш швидке охолодження та неперевершена енергоефективність

Автор: Категорія: Новини

Кондиціонер серії DUALCOOL від компанії LG перший кондиціонер повітря, в якому для енергозбереження без зниження ефективності охолодження використовується двороторний інверторний компресор Dual Inverter Compressor™, власна розробка компанії.28902962290_2bfae8e24a_k За рахунок двороторного інверторного компресора кондиціонер LG серії DUALCOOL споживає на 70% менше електроенергії, але при цьому на 40% швидше охолоджує повітря в приміщенні в порівнянні з типовими побутовими кондиціонерами неінверторного типу, що підтверджено всесвітньо відомим випробувальним центром TÜV Rheinland. Передова технологія, реалізована в компресорі LG, також дозволяє кондиціонерам серії DUALCOOL значно знизити рівень шуму, що безумовно порадує власників квартир. Завдяки використанню надійного двороторного інверторного компресора ця модель отримала 10 років гарантії від виробника та була визнана однією з найкращих у сегменті побутової кліматичної техніки. Витончений і елегантний корпус кондиціонера серії DUALCOOL ідеально вписується в будь-який інтер’єр, вміло поєднуючи в собі красу та функціональність.

28902962500_df9f19994f_z

Здорова та чиста атмосфера вашої оселі

Очищувач повітря LG здатний обробити все повітря в приміщенні, а функція Clean Booster дозволить йому створити здорову приємну атмосферу в домі, видаливши з повітря навіть невидимі частинки пилу. Завдяки функції Clean Booster очищувач усуває домішки швидше і з більшого обсягу, ніж традиційні моделі.

Прилад з ергономічним дизайном, який працює в усіх напрямках, очищує повітря в усьому приміщенні набагато швидше. Додаткова функція Baby Care генерує легкий потік повітря, щоб створювати ідеальну атмосферу для маленьких дітей.

Завдяки функціям Smart Indicator і Smart Lighting, які дозволяють користувачеві стежити за станом повітря в оселі, стає набагато простіше оперативно реагувати на необхідність зміни програм роботи пристрою. Smart Indicator відображає точні дані про ступінь забрудненості повітря на чіткому дисплеї, що дозволяє легко відстежувати зміни в якості повітря з плином часу. Smart Lighting використовує чотири лампочки різного кольору для індикації якості повітря, за якими користувачі зможуть відразу ж оцінити його. В очищувачі використовується вдосконалений датчик для фільтрації дрібних часток діаметром менше 1,0 мкм.

Під час Міжнародної виставки споживчої електроніки IFA 2016 відвідувачі стенду LG у залі № 18 виставкового центру Мессе Берлін зможуть на власні очі побачити та ознайомитися з новою продукцією.