Придбай телевізор LG – отримай 6 місяців тренувань в Sport Life та фітнес-браслет

Автор: Категорія: Аудіо та Відео

Усі користувачі, які у зазначений період придбають телевізори LG модельного ряду 2015-2016 року та зареєструють покупку на сайті http://sportlife.lge.ua/, гарантовано отримають клубну карту Sport Life «Classic Morning», що дає можливість безкоштовно відвідувати тренування у спортивних залах мережі протягом 6 місяців.

SportLIfe

Приємні враження від перегляду улюблених телепередач та піклування про власне здоров’я під час активних занять у фітнес-залі за рахунок однієї покупки – запорука гарного настрою, що дарує LG.

Придбавши телевізор LG учаснику необхідно буде ввести серійний номер, зазначений на тильній стороні пристрою, та ім’я людини, на яку буде зареєстровано клубну картку мережі Sport Life. Після даної процедури користувач отримає промокод для активації в обраному клубі.

Кожен учасник акції має право придбати необмежену кількість телевізорів LG, отримавши відповідну кількість клубних карток Sport Life, а також розділити приємний подарунок зі своїми друзями. Покупець може на власний розсуд зареєструвати іншу особу для участі в промо та презентувати їй акційний абонемент.

З деталями та правилами акції, а також переліком акційних моделей телевізорів, списком фітнес-клубів мережі Sport Life та магазинів-учасників, можна ознайомитися за посиланням http://sportlife.lge.ua/static/rules.pdf