LG представить на виставці IFA 2016 нові пристрої по догляду за одягом

Автор: Категорія: Новини

LG модернізувала модель TWINWash місткістю 12 кг відповідно до характеристик ультрасучасної пральної машини LG SIGNATURE. TWINWash – це поєднання повнорозмірної машини з фронтальним завантаженням і міні-машинки, що підтримує режим прання для невеликого об’єму одягу.

20160901-IMG_4790

Ергономічний й елегантний пристрій оснащений LED-дисплеєм, розташованим на скляних дверцятах, із сенсорним управлінням; корпус пристрою вкритий темним загартованим склом, що захищає машинку від корозії та відбитків пальців.

20160901-IMG_4781

Спеціально для користувачів, які при виборі продукції ретельно вивчають показники енергоспоживання та термін експлуатації пристрою, LG створила лінійку пральних і сушильних машин Centum System. Клас енергоефективності моделей становить A+++ -60% і A+++ -10% відповідно. Технологія Centum System використовує нову систему демпфірування, оснащену амортизаторами, аналогічними тим, які використовуються в автомобілях. Дана система значно скорочує інтенсивність вібрацій і перешкод, а також знижує рівень шуму до 67 дБ[i]. Головною перевагою машинки Centum System є низькочастотний інверторний мотор з прямим приводом – Inverter Direct Drive, на який фірма-виробник дає 20-річну гарантію.

Пральна машинка з функцією сушки LG SIGNATURE – перший пристрій на ринку, оснащений інверторним тепловим насосом з класом енергоефективності A -50% (без ударного очищення). За допомогою нової програми SmartThinQ і вбудованого модуля Wi-Fi власники пральної машинки з сушкою LG SIGNATURE отримують повідомлення про хід і закінчення прання прямо на смартфони.

20160901-IMG_4788

Друге покоління машинки LG Styler з підтримкою технології LG TrueSteam™ дезінфікує одяг, легко видаляючи складки, освіжаючи й усуваючи неприємний запах речей. Ще однією зручною функцією є Moving Hanger, яка дбайливо струшує одяг та обробляє його парою для усунення складок. А за допомогою функції Easy Pants Crease Care можна швидко освіжити брюки та створити на них ідеально рівні стрілки.

«Цього року на виставці IFA ми представимо рішення для дому, які виведуть пристрої з догляду за речами на новий рівень, розширивши можливості звичайних пральних машин до машин з підтримкою функції сушки і дезінфекції одягу, – сказав Саймон Джеон, старший віце-президент підрозділу пральних машин у компанії LG Home Appliance & Air Solution. – Даний інноваційний підхід дозволить LG зайняти провідні позиції на міжнародному ринку побутової техніки для дому».

Відвідувачі IFA 2016 зможуть першими ознайомитися з продукцією LG з догляду за речами біля стенду компанії в залі № 18 виставкового центру Мессе Берлін.