LG представить на виставці IFA 2016 преміальну побутову техніку для кухні

Автор: Категорія: Побутова техніка

Оновлена модель холодильника LG Door-in-Door™ забезпечує швидкий доступ до улюблених продуктів і дозволяє легко організувати та систематизувати внутрішній простір пристрою.

LG IFA 2016

Завдяки ергономічному дизайну, представленому частковим відчиненням дверцят холодильного відділення SbS (для швидкого доступу до продуктів), тепер відсутня необхідність повного відчинення дверцят, що забезпечує зменшення витрат холодного повітря до 41%.LG IFA 2016 refСпеціальна ручка Square Pocket і прихована кнопка Hidden Button дозволяють легко та без зусиль відчиняти відділення для зберігання продуктів. Компанія поліпшила і збільшила розмір диспенсера для води, підвищивши його продуктивність. Інноваційна технологія NatureFRESH підтримує оптимальний рівень вологості та температури всередині холодильника для зберігання продуктів свіжими на більш тривалий час. Завдяки технології Dual Door-in-Door™ («Подвійні дверцята-у-дверцятах») користувачі отримують два відокремлених відділення для зберігання ще більшої кількості продуктів харчування.

Функція InstaView Door-in-Door™, якою раніше був оснащений тільки холодильник LG SIGNATURE, тепер представлена і в холодильниках LG French-door, Side-by-Side. Завдяки функції Knock-on передня панель дверцят холодильного відділення InstaView Door-in-Door™ стає прозорою. Користувачі можуть бачити вміст холодильника без необхідності відчиняти дверцята, що знижує втрату холодного повітря. Дисплей Eclipse розумного холодильника з підтримкою Wi-Fi показує температуру всередині холодильника і морозильної камери, а також розширює можливості функціонування пристрою і надає йому естетичного зовнішнього вигляду.IFA 2016 LGE_NeoChefТакож LG представить нову мікрохвильову піч NeoChef™, яка оснащена простим і зручним інтерфейсом користувача. Глянцеві дверцята з цільного загартованого скла підкреслюють мінімалістичний дизайн і роблять NeoChef прикрасою інтер’єру будь-якої кухні. Крім того, нова мікрохвильова піч підтримує технологію LG Smart Inverter, що забезпечує високу потужність приладу й економію часу на приготування їжі. Тепер готувати улюблені страви стає ще приємніше – кухонний прилад забезпечує швидке приготування зі збереженням усіх корисних властивостей продуктів. За допомогою технології лінійного регулювання потужності та точного управління температурою досягається відмінний результат: рівномірний розігрів або розморожування продуктів за короткий час. Крім цього, з мікрохвильовою піччю NeoChef тепер можна легко та просто приготувати йогурт, розтопити шоколад або масло, а також провести процес розстійки дріжджового тіста і приготувати смачну випічку. Захисне покриття Easy Clean™ дозволяє очистити внутрішній простір NeoChef легко та без особливих зусиль, при цьому усувається до 99,99% відомих бактерій.

Не поступається конкурентам і модель LG Speed Oven+, що підтримує функцію приготування їжі на парі та технологію Infrared Heating™. Остання зменшує кількість часу, необхідну для приготування їжі, і дозволяє створити ароматні, хрусткі та соковиті страви. Мікрохвильова піч LG Speed Oven+ також оснащена технологією Smart Inverter для регулювання потужності роботи пристрою, що дає можливість приготувати більш широку палітру страв. Крім того, в LG Speed Oven+ зручний інтерфейс користувача з різними попередніми налаштуваннями, завдяки чому часові витрати на приготування будуть мінімальними.

З новою посудомийною машинкою LG Steam Clean™ користувачі зможуть набагато ефективніше очищати столові прилади та посуд при використанні мінімальної кількості води. Функція TrueSteam™ забезпечує обробку посуду високотемпературними частинками пари та дозволяє усунути навіть найсильніші забруднення. Функція QuadWash™ і робота двигуна з інверторним приводом LG Inverter Direct Drive забезпечують рівномірне розпилення води при оптимальній інтенсивності, що дозволяє досягти найкращого результату при очищенні посуду. Крім того, компанія надає 10-річну гарантію на інверторний двигун з системою прямого приводу.