LG розширює лінійку Centum SystemTM для Європи

Автор: Категорія: Побутова техніка

Піклуючись про навколишнє середовище, LG створила пральну машину Centum System, що заощаджує на 60% більше електроенергії, ніж машини з класом ефективності A+++.LG_Centum_Door-in-DoorТехнологія Centum System використовує нову систему демпфірування, оснащену амортизаторами, аналогічними тим, які використовуються в автомобілях, що дозволяє зменшити рівень шуму до 67 дБ. Даний показник набагато нижчий у порівнянні з моделями з фронтальним завантаженням, представленими на європейському ринку. Завдяки інноваційним технологіям і підвищеним показниками ефективності LG надає на продукт 20-річну гарантію.

Режим TurboWash™ забезпечує повний цикл прання всього за 59 хвилин (бавовна, бавовна еко, змішані тканини), також підвищено рівень енергоефективності та зменшено витрати води. TurboWash знижує рівень споживання даних ресурсів на 17% за цикл у порівнянні з моделями без підтримки даної технології.

Також на IFA компанія представить лінійку 2016 року сушильних машин і пральних машин з функцією сушки, оснащених технологією Centum System.

У рамках виставки компанія LG Electronics продемонструє і ряд холодильників з підтримкою технології Centum System. За рахунок використання інверторного лінійного компресора остання модель холодильника з нижньою холодильною камерою має клас енергоефективності A+++ -30%, у той час як моделі Side-by-Side підтримують показники енергоефективності A+++ -10%. Крім того, інноваційний компресор LG пройшов ряд випробувань німецькими фахівцями з асоціації VDE та отримав 20-річну гарантію.LG_Centum_Washing_MachineПід час виставки IFA 2016 відвідувачі стенду LG у залі № 18 виставкового центру Мессе Берлін зможуть на власні очі побачити в роботі нову побутову техніку.