LG у співпраці з Amazon удосконалює екосистему IoT

Автор: Категорія: Новини

Управляти підключеними побутовими приладами LG за допомогою голосових команд і без використання смартфона можливо за допомогою центру контролю LG SmartThinQ™ Hub, який тепер сумісний з інтелектуальним персональним помічником Alexa (Amazon Echo).

Smart-Home-Solution1

Датчик SmartThinQ також підключається до Amazon Dash, що дає можливість дистанційного керування за допомогою натискання однієї кнопки. SmartThinQ у пральній машині не тільки сповіщає про закінчення циклу прання, але і повідомляє про необхідність додати миючий засіб у пристрій.

Як приклад, що демонструє можливості та переваги розумних технологій у повсякденному житті, компанія LG Electronics представляє на виставці IFA холодильник InstaView Door-in-Door™, оснащений 29-дюймовим прозорим сенсорним LCD-дисплеєм. InstaView Door-in-Door™ управляється за допомогою міні-комп’ютера Intel® Compute Stick на процесорі Intel Atom™, а передню панель пристрою можна використовувати в якості дисплея або віконця для перегляду вмісту холодильника. Завдяки функції Knock-on дверцята холодильної камери InstaView Door-in-Door™ стають прозорими. Представлений на виставці IFA 2016 холодильник оснащений різними додатками для вивчення рецептів, прослуховування музики, перегляду відео та здійснення покупок онлайн.

Smart_Refrigerator

Також компанія LG демонструє на IFA в Берліні інтелектуальний та енергоефективний холодильник LG SIGNATURE, розроблений відповідно до уподобань користувачів різних категорій. Серед передових і розумних рішень LG представляє сенсори холодильного відділення – датчики дверей і зовнішні датчики регулювання вологості та температури в приміщенні.

Датчики всередині холодильника регулюють температуру в залежності від заданої користувачем установки, при необхідності прискорюючи процес охолодження на 30% у порівнянні зі звичайними холодильниками.

Холодильник LG SIGNATURE також оснащений 2-мегапіксельною широкоформатною вбудованою камерою, завдяки чому користувачі можуть переглядати зображення вмісту холодильника на своїх смартфонах прямо під час покупки продовольчих товарів.