LG представила нову інноваційну лінійку широкоформатних моніторів 21:9 на виставці IFA 2016

Автор: Категорія: IT продукти

Модель 38UC99 – це збільшений екранний простір, завдяки чому монітор є ідеальним рішенням для відображення зображень у найменших деталях. Крім того, монітор отримав поліпшену роздільну здатність QHD+ (3840 x 1600 пікселів) та охоплює 99 % колірного простору sRGB.

Ultrawide-Monitor

38UC99 розширює можливості передачі кристально чистого зображення високої якості та підтримує інші поліпшені функції. Це оптимальне рішення для творців візуального контенту та професіоналів, які мають справу з обробкою великих масивів даних і багатозадачністю.

38UC99

Модель 38UC99 – перший ультраширокий монітор з підтримкою порту USB Type-CTM, що дозволяє передавати контент і одночасно заряджати смартфони або ноутбуки. Крім того, монітор підтримує функцію настройки зображення за допомогою кількох кліків мишкою, а також керування попередньо встановленими настройками кольору за допомогою зручного програмного забезпечення Onscreen Control («Екранні настройки») і My Display («Мій дисплей»).

Завдяки підвищеній продуктивності 38UC99 стане чудовим вибором як для роботи, так і для розваг. Монітор оснащений двома 10 Вт вбудованими Bluetooth-гучномовцями та підтримує звучання з глибоким басом при 85 Гц. Новинка має функцію Motion Blur Reduction, яка дозволяє організувати ігровий процес і зменшити залишкове зображення при динамічній грі.

34UC79G – перший у світі ультраширокий геймерський IPS-монітор з частотою розгортки 144 Гц. Завдяки Motion Blur Reduction для монітора характерні висока швидкість оновлення даних у 1 мс. Монітор забезпечує плавну передачу зображення без залишкового зображення, а IPS-дисплей дозволяє передавати точні та насичені кольори і переглядати їх під будь-яким кутом без спотворення. Спеціально для геймерів у 34UC79G представлені функції Black Stabilizer («Стабілізація чорного») і Dynamic Action Sync («Синхронізація динамічних сцен»). Функція Black Stabilizer забезпечує ідеальний контраст, допомагаючи роздивитися всі об’єкти в затемнених ділянках екрану.

34UC79G

А функція Dynamic Action Sync мінімізує затримку вхідного сигналу, перетворюючи гру на динамічний процес. Крім того, монітори підтримують технологію AMD FreeSyncTM, що забезпечує плавний ігровий процес без затримок і розриву зображення на екрані.

Модель 34UC79G також оснащена низкою конструкційних властивостей, що поліпшують ігровий процес, таких як нахил і регулювання висоти екрану, а також наявність гачка для кабелю мишки. Крім того, LG оснастила монітор опцією фіксації нерухомої цілі на екрані.