LG представить на CES 2017 нові преміальні 4K-монітори з підтримкою стандарту HDR

Автор: Категорія: IT продукти

HDR-контент стає все більш доступним і в кіноіндустрії, і в ігровій галузі. HDR-технології забезпечують помітне поліпшення якості зображення, тому виробники приділяють особливу увагу розвитку цього перспективного напряму. Монітори LG з підтримкою стандарту HDR відтворюють насичені кольори та зображення виняткової якості, завдяки чому нові моделі припадуть до смаку креативним професіоналам, геймерам і тим користувачам, які цінують високу якість зображення.LG-Monitor-32UD99Новий 32-дюймовий 4K-монітор LG 32UD99 підтримує стандарт HDR10, що забезпечує винятковий рівень чіткості та яскравості зображення і відтворення широкого діапазону кольорової палітри.

Завдяки підтримці HDR10 у даному моніторі збільшена пікова яскравість, що дає можливість користувачам більш комфортно редагувати фільми і фотографії.

Крім того, у 32UD99 використано IPS-панель, яка відтворює більше 95% колірного простору DCI-P3. Саме тому новий монітор LG – ідеальне рішення для творців мультимедійного контенту, які гідно оцінять такі характеристики, як True Color Pro, що призначена для виконання апаратного калібрування монітора з використанням поширених моделей калібраторів. 32UD99 порадує і геймерів, які використовують нове покоління ігрових консолей з підтримкою HDR.

LG-Monitor-34UM79

32UD99 поєднує елегантний зовнішній вигляд і витончений корпус. Монітор оснащений портом USB Type-C, що виключає необхідність використання великої кількості кабелів. За допомогою всього одного кабелю можна одночасно відтворювати зображення на 4K-дисплеї, заряджати підключений ноутбук і виконувати передачу даних. А безрамний дизайн та ультратонка підставка ArcLine завершують бездоганний образ нового 32UD99. Вбудовані динаміки монітора підтримують технологію LG Rich Bass для відтворення якісного та глибокого звучання.

Також на CES 2017 LG буде продемонстровано 34-дюймовий монітор 21:9 UltraWide™ Mobile+ (модель 34UM79M). 34UM79M – перший у світі мультимедійний монітор з підтримкою функції Chrome Cast, що забезпечує безперервну трансляцію улюблених фільмів, музики, ігор та іншого контенту прямо з мобільних пристроїв. З новим монітором LG UltraWide можна одночасно виконувати завдання на ПК і мобільному пристрої на одному екрані. А функція Dual Controller Plus дозволяє управляти ПК або смартфоном/планшетом за допомогою єдиної клавіатури та миші. Крім того, додаток LG Mobile+ Monitor забезпечує віддалений доступ до великої кількості налаштувань монітора, таких як вхідні дані, гучність, співвідношення висоти і ширини, функцій PBP/PIP та ін.

Крім моніторів UltraFine™ з роздільною здатністю 5K і 4K, LG представить на CES 34-дюймовий ігровий монітор 21:9 UltraWide (модель 34UC99), оснащений технологією AMD FreeSync, Motion Blur Reduction 1 мс, Dynamic Action Sync («Динамічна синхронізація дій»), Black Stabilizer («Стабілізатор чорного»), що виводить можливості гри на новий рівень.