LG представить над’яскравий лазерний проектор для домашнього кінотеатру

Автор: Категорія: IT продукти

Модель HF80J проектора LG ProBeam – ідеальне рішення для перегляду відео кінематографічної якості в домашніх умовах. Тепер завдяки удосконаленому лазерному механізму з яскравістю 2000 люменів якісний відеоконтент можна дивитися навіть в яскравих приміщеннях.

LG-ProBeam-01

LG ProBeam має компактний цільний корпус. А інноваційний I-подібний лазерний механізм робить пристрій дуже портативним. Із вагою у 2,1 кг проектор LG ProBeam по праву може вважатися найлегшим лазерним проектором у категорії пристроїв з яскравістю 2000 люменів і роздільною здатністю Full HD. Крім того, завдяки класичному дизайну ProBeam стане вишуканим доповненням будь-якого інтер’єру.

LG-ProBeam-02

Також LG ProBeam підтримує інноваційну функцію налаштування синхронізації звуку (Sound Sync Adjustment), що дозволяє підключати його до зовнішніх акустичних систем або навушників по Bluetooth. А завдяки функції бездротового дзеркального відображення Wireless Mirroring користувачі LG ProBeam можуть переглядати контент з підтримкою стандарту Miracast, програючи його на великому екрані прямо зі смартфонів. Функція перехресної і вертикальної корекції спотворень дозволяє легко та швидко налаштовувати і регулювати параметри зображення.

LG-ProBeam-04

Новий проектор LG працює на інноваційній платформі webOS, відкриваючи перед користувачами безмежний світ потокових сервісів і програм. Крім того, пульт дистанційного керування LG Magic Remote забезпечить легку та зручну навігацію інтерфейсом webOS Smart TV. Всі ці сучасні функції і характеристики роблять проектор ProBeam універсальним пристроєм для перегляду якісного відео як вдома, так і на природі.