LG представить «розумну» побутову техніку нового покоління з аналізатором звичок користувачів

Автор: Категорія: Новини

Робот-пилосос: «розумне» запам’ятовування перешкод

Використовуючи оптичні та сенсорні датчики, новий робот-пилосос LG розпізнає об’єкти в приміщенні (форму та розміри предметів) і виконує прибирання в залежності від виявлених параметрів. Зробивши фотографію приміщення, «розумний» пристрій запам’ятовує перешкоди і надалі вчиться їх об’їжджати. Пилосос «бачить» електричні дроти та навіть домашні капці, завдяки чому вони ніколи не потраплять під щітку пристрою, що обертається. Вакуумний робот-пилосос LG легко розпізнає людину, що знаходиться в кімнаті, і люб’язно попросить її відійти для подальшого безперешкодного прибирання.

Холодильник: ще більше зручності

«Розумні» холодильники LG стали ще зручнішими у використанні із застосуванням технологій аналізу звичок користувачів. Вивчаючи звички й уподобання власників у їжі, новий холодильник LG виконує величезну кількість завдань. Наприклад, він автоматично заповнить форму для льоду перед тим проміжком дня, коли користувач зазвичай дістає прохолодні напої. Влітку «розумний» холодильник LG запустить 4-ступінчасту систему стерилізації у відповідь на зміни температури та вологості, які можуть спричинити псування продуктів.

Кондиціонери: підвищення енергоефективності

Новий «розумний» кондиціонер від LG також аналізує звички власників. Пристрій збирає інформацію про те, в яких кімнатах користувачі проводять найбільше часу протягом дня. За допомогою цих даних оперативно встановлюється найбільш комфортна температура, а холодні повітряні потоки розподіляються у відповідні зони. Припустимо, найбільш відвідуваним приміщенням в робочі дні є кухня. А у вихідні дні користувачі проводять більше часу в вітальні, тому в даний період саме ця зона вимагає особливого охолодження або обігріву.

Пральні машини: оптимальна продуктивність у будь-якій ситуації

Завдяки новим технологіям пральні машини LG теж швидко оцінюють зовнішні умови та вивчають щоденні дії користувачів. І все для того, щоб максимально оптимізувати роботу пристрою і підвищити показники продуктивності. Так, під час прання у жорсткій воді «розумна» пральна машина LG задає настройки відповідні налаштування по температурному режиму та використаному об’єму води, щоб запобігти пошкодженню одягу. А в разі сильного забруднення автоматично додасть ще один цикл полоскання.