Динамик LG, що парить у повітрі, вразить відвідувачів CES 2017

Автор: Категорія: Аудіо та Відео

Аудіосистема PJ9 створює приголомшливий візуальний ефект за рахунок потужних електромагнітів, розміщених усередині левітаційної станції. Це надає динаміку характерну особливість, адже він не торкається жодної поверхні та не підключений до проводів під час відтворення аудіо.

LG-Levitating-Portable-Speaker1

Натхненням для дизайну 360-градусно спрямованого динаміка послужила лопать турбіни. За відтворення низьких басів відповідає сабвуфер, вбудований у левітаційну станцію. PJ9 також оснащена технологією Dual Passive Radiator для відтворення багатьох середньочастотних тонів і чітких верхів.

LG-Levitating-Portable-Speaker-Lifestyle

Коли розрахована на 10 годин роботи батарея розряджається, розумний динамік автоматично опускається на левітаційну станцію та починає процес бездротової зарядки. При цьому він продовжує безперебійно відтворювати аудіопотік. PJ9 захищена від вологи за стандартом IPX7 і може працювати під відкритим небом навіть за несприятливих погодних умов. Для додаткової зручності та широти використання технологія Multipoint уможливлює підключення динаміка до двох Bluetooth-пристроїв одночасно.