LG ВІДКРИВАЄ НОВІ ГОРИЗОНТИ З ЛІНІЙКОЮ ТЕЛЕВІЗОРІВ SUPER UHD 2017 РОКУ НА ОСНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ NANO CELL

Автор: Категорія: Аудіо та Відео

Завдяки передовим технологіям посилення та передачі кольору LCD-панелі телевізорів SUPER UHD від LG Electronics (моделі SJ9500, SJ8500 і SJ8000), оснащені технологією Nano Cell, створюють абсолютно нові враження від перегляду. Удосконалена лінійка телевізорів SUPER UHD представлена на виставці CES 2017, яка відкриється на цьому тижні в Лас-Вегасі.

LG_super-uhd-tv

Третє покоління телевізорів LG SUPER UHD з технологією Nano Cell відтворює реалістичні зображення, передаючи найточніші нюанси кольору, та має ширші кути огляду. Всі моделі телевізорів LG SUPER UHD оснащені технологією Active HDR з Dolby Vision і підтримують кілька форматів HDR. Це відкриває доступ до повного спектра HDR-контенту високої якості. В телевізорах встановлена остання версія інтуїтивного інтерфейсу WebOS Smart TV, а також посилені аудіоможливості. Тонкий корпус, естетичний дизайн і технічні характеристики моделей телевізорів LG SUPER UHD задовольнять потреби й очікування будь-якого покупця.LG_super-uhd-tv_2Рідкокристалічні екрани з технологією Nano Cell мають технологічну перевагу за рахунок використання однорідних частинок-фільтрів діаметром близько одного нанометра. Це гарантує передачу більш точних кольорів і забезпечує ширші кути огляду, ніж в інших телевізорах (включаючи рідкокристалічні екрани на основі технології квантових точок Quantum Dot). Нова технологія ідеально підходить для великих екранів з високою роздільною здатністю. Таким чином, телевізори LG SUPER UHD з технологією Nano Cell передають однорідне зображення, яке сприймається практично без відмінностей у кольорах незалежно від того, чи дивиться глядач на екран прямо, чи під кутом у 60 градусів.

Технологія Nano Cell досягає таких вражаючих результатів за рахунок поглинання надлишків довжин світлових хвиль. Завдяки цьому поліпшується чистота кольорів, що відображаються на екрані. Таким чином, поглинальні можливості нанокомірок дозволяють фільтрувати різні кольори з набагато більшою точністю. Кожен відтінок відтворюється саме таким, яким він був задуманий виробником відеоконтенту. Так, зелений колір у звичайних телевізорах може змішуватися з іншими колірними хвилями — жовтою або синьою. Тоді зелений набуває жовтуватого або блакитного відтінку. LG Nano Cell значно зменшує бляклість, нестійкість зображення та інші спотворення кольору. Крім того, технологія Nano Cell підтримує високу якість зображення навіть в умовах інтенсивного освітлення.

Компанія Technicolor, голлівудський експерт у сфері зображень і кольору, відзначила чудову якість зображення телевізорів LG SUPER UHD з технологією Nano Cell. У партнерстві з LG компанія допомагає забезпечувати якість зображення, яка б повною мірою відображала художню задумку виробників фільмів. Любителі дивитися кіно вдома можуть увімкнути режим Technicolor Expert Mode і насолоджуватися максимально точною передачею кольору. Це стало можливим завдяки використанню в розробках 100-річного досвіду Technicolor в області створення та впровадження інноваційних технологій передачі кольору. Фундамент партнерства було закладено в телевізорах LG 4K, які також відрізняються передовими технологіями передачі кольору та відповідають високим стандартам Technicolor, прийнятим більшістю голлівудських студій.

Більш того, нові телевізори з технологією Nano Cell від LG використовують удосконалену технологію ULTRA Luminance, яка сприяє підвищеній яскравості та чіткості. Моделі телевізорів LG SUPER UHD 2017 року також підтримують різні формати HDR, у тому числі Dolby Vision™, HDR10 і Hybrid Log Gamma (HLG). Нова функція HDR Effect підвищує якість зображення під час передачі SDR-контенту. За допомогою HDR Effect SDR-зображення обробляються покадрово. В результаті поліпшується яскравість у конкретних областях, підвищується коефіцієнт контрастності, а відеоконтент стає більш чітким.

Кожна модель телевізорів LG SUPER UHD оснащена технологією Active HDR і Dolby Vision. Це дозволяє підтримувати BT.2020, відтворювати понад мільярд кольорів і відображати HDR-контент новітнього покоління з яскравими сценами та приголомшливою деталізацією в тінях. Active HDR допомагає покадрово обробляти HDR-зображення і додавати динамічні дані там, де це необхідно. Це значно поліпшує якість зображення незалежно від того, чи містить оригінальний HDR-контент динамічні або статичні дані, чи зовсім не має метаданих.

 

Впровадження найостаннішої версії операційної системи webOS Smart TV робить усю лінійку преміум-телевізорів неймовірно зручною у використанні. webOS 3.5 відрізняється допрацьованими функціями для простого керування та швидкого доступу. Особливо це відчутно при використанні удосконаленого пульта Magic Remote з новою опцією Magic Link. Натиснувши одну кнопку на пульті, користувачі можуть миттєво отримати доступ до сервісів Netflix та Amazon і насолоджуватися улюбленими шоу в режимі потокового мультимедіа. Нова кнопка Magic Link допоможе швидко знайти улюблений контент, інформацію про акторів та персонажів на екрані. З поліпшеною функцією Magic Zoom глядачі можуть збільшити та записати будь-яку частину зображення на екрані, яке вони хочуть розглянути великим планом. Можливість підключити телевізор до мобільного пристрою або комп’ютера через USB-кабель дозволяє насолоджуватися неймовірним 360-градусним VR-контентом. Використовуючи Magic Remote, глядачі можуть переміщати зображення в будь-якому напрямку, збільшувати та зменшувати його масштаб за допомогою коліщатка прокрутки.

 

Телевізори LG SUPER UHD відрізняються приголомшливим дизайном. Наприклад, 55-дюймова модель SJ9500 має мінімальну товщину корпуса 6,9 мм. Таким чином, унікальний надтонкий корпус і підставка у формі півмісяця створюють оптичну ілюзію паріння екрана в повітрі. Чи стоїть він на підставці, є частиною розважального центру або кріпиться на стіні, телевізор LG SUPER UHD стане окрасою будь-якого інтер’єру.