LG ПРЕДСТАВЛЯЄ РОЗШИРЕНУ ЛІНІЙКУ АУДІОСИСТЕМ 2017 року на CES

Автор: Категорія: Аудіо та Відео, Новини

Цього тижня на виставці CES у Лас-Вегасі LG Electronics (LG) демонструє розширену лінійку аудіопродуктів. У ній представлені моделі як для завзятих меломанів, так і для тих споживачів, які перш за все цінують портативність і універсальність. В аудіотехніці від LG реалізовані новітні технології для максимального ефекту синергії з преміум-телевізорами LG, а також розширені можливості використання за рахунок портативності.

ces2017_lg-soundbar

Новий вимір звукових панелей для телевізорів

lg-soundbar_sj8

Нова звукова панель SJ9 від LG використовує технологію Dolby Atmos®, щоб відтворювати звук так само якісно, як у кінотеатрі. Її стильний дизайн миттєво надає естетичного акценту будь-якому приміщенню. SJ9 оснащена безліччю ультрасучасних акустичних динаміків, два з яких направляють звукові хвилі вгору. Так створюється потужний текстурований звук, що оточує слухача звідусіль.

ces2017_lg-soundbar-sj7

Dolby Atmos — це технологія, в якій кожна звукова доріжка представлена як незалежний об’єкт, джерело звуку, що вільно переміщається в просторі. Аудіооб’єкти «зашиті» в формі метаданих та описують силу звуку, місце, звідки він виходить, показують його рух у тривимірному просторі в реальному часі, в тому числі і в будь-якому місці над головою слухача. Система Dolby Atmos автоматично розподіляє всі джерела звуку згідно з їхнім положенням, заданим звукорежисером, і відтворює реалістичний і захопливий звук для ще більшого занурення у відеоряд.

lg-cav-collection-shot

LG SJ9 також оснащена технологією 4K Sound1 (Hi Resolution Audio). Вона підтримує цифрові формати стиснення аудіо без втрат і відтворює оригінальні аудіофайли, створені на студії звукозапису.

Більш того, функція Sound Upconverting підвищує якість стандартних аудіофайлів до 24 біти/192 Гц для деталізації і передачі звукових нюансів кожного треку. SJ9 також підтримує технологію 4K Pass-Through, що дозволяє відтворювати бездоганний звук без шкоди для якості передачі зображення, забезпечуючи ідеальну синхронізацію аудіо- та відеопотоку.

LG також представляє елегантну звукову панель SJ8, яка вирізняється повноцінною продуктивністю та тонким 38-міллімеровим корпусом. Удосконалена звукова панель відмінно сумісна з телевізорами LG модельного ряду 2017 року. Завдяки опції TV Perfect Fit Kit користувачі можуть інтегрувати SJ8 у деякі моделі телевізорів від LG, замінивши оригінальний стенд на аудіопанель. SJ8 оснащена багатьма з тих функцій, якими характеризується модель SJ9, наприклад 4K Sound і 4K Pass-Through. Також вона має вбудовану опцію Chromecast для відтворення потокового аудіоконтенту.

Універсальна та потужна 320-ватна звукова панель LG SJ7 може бути розміщена горизонтально або вертикально завдяки своїй роз’ємній конструкції. Дві половинки SJ7 мають бездротове з’єднання та забезпечують відтворення високоякісного стереозвуку. В одну з половин вбудований акумулятор. За допомогою перемикача цю половину можна використовувати в якості задніх динаміків для створення повноцінного об’ємного звуку. Можна також переключитися на портативний режим і використовувати її як бездротовий Bluetooth-динамік у будь-який час і в будь-якому місці.

Потужні динаміки LOUDR для вечірок

Акустична система LG LOUDR розроблена спеціально для музикантів і любителів яскравих вечірок та має потужні звукові характеристики для створення незабутньої атмосфери.

Динаміки LOUDR CJ98 відтворюють чистий звук потужністю 3 500 Вт, що дозволяє повністю передати атмосферу клубу. За допомогою CJ98 Party Thruster діджей може легко керувати зведенням аудіотреків і підбирати точний час, щоб додати баси або світлові ефекти у виступ. Також CJ98 оснащені різними елементами керування, кнопками послідовного підключення та функціями для швидкого поширення контенту. Любителі караоке будуть здивовані величезним вибором звукових ефектів, представлених у CJ98. Також система підтримує функцію Karaoke Star, яка дозволяє видалити вокал з пісні та змінити ключ звукової доріжки.

LOUDR OJ98 — ще одна стильна акустична система «все в одному» для вечірок. Вона оснащена поміщеним у каркас увігнутим рупором, що забезпечує ефективний звуковий тиск. Також OJ98 Sparkle Lighting відтворює світлові ефекти в такт музиці. А надати вашій вечірці особливого настрою допоможе функція Party Kick Starter, що симулює звук ревучого мотора гоночного автомобіля. Висота OJ98 становить всього 109 см, завдяки чому Party Thruster та інші елементи керування легко розмістити в межах досяжності.

LG також демонструє портативну акустичну систему для вечірок — модель FJ7. Це потужна і компактна система з високим вихідним звуком без спотворень потужністю 400 Вт. Компанія приділила особливу увагу мобільності пристрою та оснастила FJ7 зручними ручками і коліщатками для легкості переміщення.