LG ПРЕЗЕНТУЄ «РОЗУМНИЙ» ХОЛОДИЛЬНИК SMART INSTAVIEW З ГОЛОСОВИМ КЕРУВАННЯМ, ІНТЕРФЕЙСОМ WEB OS І МОЖЛИВОСТЯМИ ДИСТАНЦІЙНОГО ПЕРЕГЛЯДУ ВМІСТУ

Автор: Категорія: Побутова техніка

LG Electronics (LG) презентувала новий тип холодильника під назвою Smart InstaView™ із безліччю вбудованих сервісів. Частина з них надається голосовим персональним асистентом Amazon Alexa, частина — власною інтелектуальною платформою WebOS від LG.

LG Smart Instaview Refrigerator 02

Вперше представлений на виставці CES® 2017, новий флагманський холодильник лінійки Door-in-Door® оснащений 29-дюймовим сенсорним LCD-дисплеєм. Завдяки функції InstaView за допомогою подвійного натискання на екран він миттєво стає прозорим. Це дає можливість користувачеві зазирнути всередину холодильника, не відчиняючи дверцята. З програмним інтерфейсом WebOS споживачі можуть користуватися величезною кількістю функцій та додатків, більшість з яких працює за допомогою Wi-Fi. Все це перетворює холодильник на зручну систему керування харчуванням сім’ї, розміщену на передній панелі.

 

Керований голосовими командами, персональний асистент Alexa від Amazon може шукати рецепти онлайн, програвати музику, замовляти продукцію з розділу Prime на Amazon.com, редагувати списки покупок. Alexa має більше 6000 навичок, тому вона також може керувати системами «розумного» дому, бронювати онлайн-таксі, встановлювати кухонні таймери, перевіряти прогноз погоди. Це залишає ваші руки вільними, а щоденні рутинні турботи, такі як приготування їжі або планування дня, перетворюються на розвагу.

 

Окрім сервісів, що надаються Amazon, холодильник Smart InstaView Door-in-Door має безліч інших зручних функцій. Меню Smart Tag дозволяє користувачам позначати на дисплеї, яка їжа зберігається у холодильнику, а також зазначати дату закінчення терміну споживання. «Розумний» холодильник попередить, коли термін придатності продуктів добігатиме кінця. Члени сім’ї можуть залишати нотатки один для одного та створювати списки справ, які відображаються на екрані. Панорамна суперширококутна 2-мегапіксельна камера всередині холодильника знімає його вміст із різних кутів і передає зображення на смартфон. Це надзвичайно корисна функція для тих, хто вирушає за продуктами без списку необхідних покупок.